Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| Prsník | 82 cm |
| Pás | 59 cm |
| Bedro | 95 cm |
| Šírka ramien | 34 cm |
| Dĺžka ruky | 62 cm |
| Dĺžka ruky | 16 cm |
| Dĺžka nôh | 86 cm |
| Línia stehien | 42 cm |
| Línia lýtok | 30 cm |
| Veľkosť nôh | 19 cm |
| Ústna hĺbka | 10 cm |
| Hĺbka vagíny | 14 cm |
| Análna hĺbka | 10 cm |
| Cista hmotnost | 36,5 kg |
Galéria bábik
































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.