Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 150 cm |
| Cista hmotnost | 28 kg |
| poprsia | Malý: 72 cm |
| Stredná: 82 cm | |
| Veľkosť: 87 cm | |
| Pás | 50 cm |
| Bedro | 76 cm |
| Dĺžka ruky | 60 cm |
| Rameno | 30 cm |
| Leg | 80 cm |
| Dĺžka nohy | 21 cm |
| Hĺbka vagíny | 16 cm |
| Hĺbka konečníka | 12 cm |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.