Popis
O nej
Dámy a páni, toto je nová realistická sexuálna bábika v živej veľkosti určená pre dospelých pri napĺňaní ich predstáv. Výsledkom veľkého úsilia a precíznosti je, že táto realistická sexuálna bábika zlepší vaše sexuálne zážitky. Vyrobené zo silikónu s vysokou hustotou, nami vyrábané sexuálne bábiky sú mäkké a poddajné, ktoré sa takmer podobajú skutočnému životu počas nehybných aktov.
Ale čo čistenie? Vieme, že hygiena je veľmi dôležitá najmä vtedy, keď sa problém dotýka, viete, tejto oblasti. Preto vám dávame návod, ako efektívne odstrániť prach z vašej sexuálnej bábiky ako profesionál. Odporúčaný šampón je jemný alebo detský šampón, ktorý musí byť sprevádzaný teplou vodou a bez drhnutia, bábiku len umyjete handričkou alebo špongiou. Dôkladne sa umyte a potom osušte a potom poprášte ešte trochou mastenca, aby mala vaša súkromie ten svieži pocit.
Si sexuálny šialenec? Získajte svoju skutočnú veľkosť živej sexuálnej bábiky a pripravte sa na čas svojho života.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| poprsia | 107 cm |
| Pás | 75 cm |
| Bedro | 118 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Cista hmotnost | 60 kg |
Galéria bábik










Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.