Popis
O nej
Why don’t you let us be the ones to introduce you to the Goth Susan Travolta Big Booty Jiggly Sex Doll Shemale, an excellent combination of style and function. The sexy love doll is made for people who favour unique-looking love dolls and realistic dolls. With the ability to recreate real-life sex doll tube scenarios, you can practically soak yourself in the experience. The fact that these dolls can have their own sex doll transformations is yet another bonus, so you can have a Ctg sex doll or have your female love doll become a black shemale sex doll. Beware of the Travolta paedophile sex doll and instead enjoy big booty jiggly sex doll video moments with this special creation. The men’s sex doll toy ensures that you are satisfied. She is so realistic that you will hardly believe that she is not a real woman seated in front of you. Bring along your A-game because this love doll will demand it from you. Not to worry, she’s durable.
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Veľkosť tela | 165 cm |
| Cista hmotnost | 33 kg |
| Plné poprsie | 81 cm |
| Pod Bustom | 62 cm |
| Pás | 53 cm |
| Bedro | 84 cm |
| Dĺžka nohy | 21 cm |
| Rameno | 42 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Hĺbka konečníka | 15 cm |
| Hĺbka ústnej dutiny (mäkká hlava) | 12 cm |
Galéria bábik










Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.