Popis
O nej
Je načase brať svoju sexuálnu túžbu veľmi vážne a kúpiť si dokumentárny film o robotovi so sexuálnou bábikou 2020, aby ste si dali príjemnú pochúťku. Zaplatiť za túto Hitlerovu kurevskú bábiku je snom každého mladého muža, pretože má veľmi praktické, dokonalé telo a skvelé veľké zadočky, čo sú skutočné vlastnosti dámy, ktorá zmieta muža z nôh.
Tieto úžasné holandské bábiky na predaj sú deti na sex. Prsia sú ako u horúceho dievčaťa, takže ak máte radi ženské bábiky pre mladšie ženy, sú k mání.
Táto bábika Climax má svetlejšiu pleť, bacuľaté rozmery, drahá sexuálna bábika, ktorá je plná atmosféry. Ohýbanie s vagínou sexuálnej bábiky pre vás nebude problém, pretože táto chlpatá sexuálna bábika sa môže ohýbať v akejkoľvek polohe podľa vášho výberu. Môžete šikovne meniť polohy na jej štíhlom tele, zatiaľ čo ona využíva svojho malého Bobbyho na to, aby si z vás robila srandu, aby ste sa zbláznili.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsník | 67 cm |
| Pás | 55 cm |
| Bedro | 81 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Dĺžka ruky | 57 cm |
| Dĺžka nohy | 19 cm |
| Cista hmotnost | 29 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik

























































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.