Popis
O nej
Človek vidí mladé krásky každý deň a máva predstavy o tom, aké by to bolo ochutnať ich. Keď premýšľate nad najlepšou sexuálnou bábikou, ktorú by ste si mohli kúpiť, aby ste uspokojili tieto pocity a zvedavosť, nemusíte hľadať ďalej ako krásne 157 cm krásne rozprávkové bábiky. Tieto úplne atraktívne živé japonské sexuálne bábiky sú všetko, čo by ste u dievčatka hľadali, a ešte viac. Toto je vaša dokonalá sexuálna bábika, bábika 'my pony'. Je ideálna pre realistické sexuálne porno s bábikami, každý jej pohyb a každý jej pohľad nebude len vyzerať a cítiť sa ako skutočná vec, je to skutočný pocit! Toto je najnadržanejšia z roztomilých sexuálnych bábik; chce, aby si ju ťahal za vlasy a šukal s ňou dobre, zatiaľ čo ona sa na teba pozerá tými sexi tmavými ultra-zvodnými očami, ktoré ti neustále bránia pozerať sa na ne. Toto je jedna z najrealistickejších bábik na predaj, môžete jej hladkať hodvábne dlhé tmavé vlásky a hovoriť jej sladké alebo špinavé slová, zatiaľ čo ona vám umožní mať potešenie pre obe vaše rozkoše.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 157 cm |
| poprsia | 96 cm |
| Pás | 64 cm |
| Bedro | 113 cm |
| Cista hmotnost | 45 kg |
| Ústna hĺbka | 15 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
Galéria bábik



















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.