Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Veľkosť tela | 163 cm C-hrnček |
| Cista hmotnost | 34 kg |
| Plné poprsie | 82 cm |
| Pod Bustom | 66 cm |
| Pás | 62 cm |
| Bedro | 82 cm |
| Dĺžka nohy | 21 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Hĺbka konečníka | 15 cm |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
Galéria bábik

2,000.00$ Pôvodná cena bola: 2,000.00$.1,599.00$Aktuálna cena je: 1,599.00$.

For one, you have found the most qualified real sex doll supplier. We are doll experts from Hongkong, with over 7 years experience in trading sex dolls online. sndoll is one of our top online stores, and it is a place where you can find more than 4000 sex dolls, be it TPE, silicone, Curvy busty sex dolls, etc. All dolls manufactured by famous brand are high quality and are very realistic.
Stále máte otázky? kontaktujte nás e-mailom alebo navštívte našu stránku FAQ
| Materiál | TPE |
| Veľkosť tela | 163 cm C-hrnček |
| Cista hmotnost | 34 kg |
| Plné poprsie | 82 cm |
| Pod Bustom | 66 cm |
| Pás | 62 cm |
| Bedro | 82 cm |
| Dĺžka nohy | 21 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Hĺbka konečníka | 15 cm |
| Ústna hĺbka | 12 cm |

| Podľa prsníka | Stredná |
|---|---|
| Podľa výšky | 160-169 cm |
| Podľa materiálu | TPE |
| Podľa hmotnosti | 31 kg – 35 kg |
| Podľa funkcií | Vychudnutý |
Recenziu môžu zanechať iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt.
Ponúkame medzinárodnú štandardnú bezplatnú dopravu na bežné položky; tiež ponúkame rýchle dodanie pre niektoré krajiny. Možnosti dopravy uvidíte na stránke pokladne
Zakázané oblasti: All Islamic countries, South America (Mexico,Brazil, Peru, etc), India.
– USA / Europe warehouse items: It will take 3-7 days to your door, Please select our international warehouse based on your region.
– If shipping from manufacturer,
Your doll will be made in 1 to 3 business days after payment has been received, and it will take an additional 7 to 50 days to ship, You will see shipping options at checkout page
Keď je bábika pripravená na odoslanie, pošleme vám e-mailom sledovacie číslo.
Pri objednávke bábik akceptujeme nasledujúce spôsoby platby:
For more questions, you can visit FAQ page
V SnDoll uprednostňujeme ochranu vášho súkromia. Používame pevné, jednoduché prepravné boxy bez akejkoľvek rozpoznateľnej značky alebo označenia. Nemáš sa čoho báť. Naša diskrétnosť robí obsah vášho balíka neznámym pre nikoho.
A plain cardboard box will be used to package the doll. The box has no label that might indicate what’s inside. Who or what is within is unknown
Depending on when you tell us of the cancellation from the time of purchase, the following cancellation and restocking fees could be charged:
Do 12 hodín: Úplné vrátenie peňazí
Do 24 hodín: refundácia 70%
Do 48 hodín: vrátenie 201 TP3T
-Prosíme o trpezlivosť, pretože vašu objednávku odosielame pomaly kvôli udalostiam vyššej moci ako COVID-19, vojny, zemetrasenia atď.
-If you decide to cancel your order because of prolonged delivery times and the delivery time is prolonged (more than 30 days past the anticipated date) due to the forwarding company’s error at work, the indemnity is shared by SnDoll and the forwarding company. The compensation ratio is typically 20% of the total amount.
Prosím, kontaktujte nás ihneď, ak vaša bábika príde poškodená alebo s problémom s kvalitou. Prijímame vrátenie alebo výmenu bez akýchkoľvek nákladov, ak poškodenie bolo výsledkom našej viny.
Vaša úplná spokojnosť ako klienta je naším najvyšším záujmom. Neustále monitorujeme každý krok procesu výroby a balenia, aby sme zaistili, že 99,9% týchto bábik je bezchybných vo všetkých smeroch. Ďalšie podrobnosti nájdete v pravidlách dopravy a vrátenia.
Anglická používateľská príručka bude odoslaná e-mailom, keď odošleme váš balík



















































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.