Popis
O nej
Ak máte radi svoje sexuálne bábiky malé, prenosné a ľahko sa zdvíhajú, alebo možno ste v používaní sexuálnej bábiky len nováčik, povedzme vám, že táto sexuálna bábika s modrými vlasmi je pre vás jediným výberom na trhu.
prečo?
No, 5'3 chtíč bábika je najlepším torzom sexuálnej bábiky pre milovníkov veľkých sýkoriek.
Obrovský pár L-Cup pŕs vynahrádza skutočnosť, že je realistickou sexuálnou bábikou a nemôže to byť lepšie ako toto. Možno s výnimkou skutočnosti, že je to sexuálna bábika z TPE a jej obrovské prsia sú veľmi mäkké a huňaté.
Sexuálna bábika s veľkými prsiami má viacero schopností – vaginálne, orálne a ana, no odhliadnuc od toho, otvory sú navrhnuté tak, aby sa cítili ako skutočná vec.
Na rozdiel od torz sexuálnych bábik s plochými rezmi pod bruchom má táto modrovlasá líška dokonale guľatý zadok, ktorý pridáva na realizme, a sprevádzajú ho hrubé stehná. Je ako život - na rozdiel od väčšiny sexuálnych bábik s bacuľatými zadkami, ale malými nohami.
Okrem toho môžete zmeniť rôzne aspekty, ako je jej parochňa pre bábiku, tón pleti, typ pŕs, oči, mačička bábiky a vyberateľné vložky. S touto modrovlasou bábikou je ľahké premeniť vašu fantáziu na skutočnosť.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 150 cm |
| Prsník | 75 cm |
| Pás | 54 cm |
| Bedro | 77 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Dĺžka nôh | 89 cm |
| Dĺžka ruky | 54 cm |
| Dĺžka nohy | 19 cm |
| Cista hmotnost | 27 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.