Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Silikónová hlava + TPE telo |
| Výška | 152 cm |
| pohár | E |
| poprsia | 89 cm |
| Pod Bustom | 56 cm |
| Pás | 58 cm |
| Bedro | 104 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Dĺžka ruky | 47 cm |
| Palm | 18 cm |
| Dĺžka nôh | 60 cm |
| Noha | 19 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Hmotnosť | 37 kg |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.