Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Línia pŕs | 88 cm |
| Línia pása | 62 cm |
| Hip Line | 96 cm |
| Dĺžka ruky | 71 cm |
| Šírka ramien | 35 cm |
| Línia lýtok | 32 cm |
| Línia stehien | 50 cm |
| Dĺžka nôh | 92 cm |
| Veľkosť nôh | 23 cm |
| Cista hmotnost | 40 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik










Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.