Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 160 cm |
| Línia pŕs | 76 cm |
| Línia pása | 51 cm |
| Hip Line | 83 cm |
| Šírka ramien | 37 cm |
| Dĺžka nôh | 79 cm |
| Dĺžka ruky | 58 cm |
| Línia stehien | 42 cm |
| Línia lýtok | 29 cm |
| Veľkosť nôh | 21 cm |
| Cista hmotnost | 29 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik










Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.