Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Horná časť hrudníka | 115 cm |
| Spodná časť hrudníka | 54 cm |
| Pás | 45 cm |
| Bedro | 91 cm |
| Rameno | 33 cm |
| Arm | 66 cm |
| Leg | 75 cm |
| Noha | 18 cm |
| Cista hmotnost | 42 kg |
| Ústna hĺbka | 15 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 15 cm |
Galéria bábik










































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.