Popis
O nej
poskytnúť vám dokonalý zážitok na úrovni skutočného života. S neodolateľnou kolekciou realistických sexi ázijských bábik ponúka náš internetový obchod ten najlepší výber za dostupné ceny.
Tieto bábiky sú vyrobené z najkvalitnejšieho TPE a sú vytvorené tak, aby boli ako skutočné veci. Vďaka realistickým vnútorným štruktúram sa tieto hračky cítia čo najbližšie k skutočnej veci. Robia z nich najrealistickejšie bábiky na trhu. Sexuálne bábiky TPE sú malé verzie skutočnej sexuálnej bábiky.
Porno so sexuálnou bábikou zadarmo bolo skutočným davom na všetkých internetových stránkach, pričom akty sexuálnych bábik za nimi boli tesne za nimi. Porno s ľudskou bábikou získalo tisíce hodín klipov so sexuálnymi bábikami po celom svete. Sex bábika vo Francúzsku je jedným z najvyhľadávanejších titulov v tejto zostave. Pre tieto a mnohé ďalšie videá môžete navštíviť skutočné galérie bábik.
Objednať si u nás sexuálnu bábiku je ako dostať sa s niečím neposlušným. Je to perfektný spôsob, ako oživiť váš vzťah!
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 170 cm |
| Prsník | 102 cm |
| Pás | 59 cm |
| Bedro | 91 cm |
| Cista hmotnost | 46 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 22 cm |
| Análna hĺbka | 18 cm |
Galéria bábik




























































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.