Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 170 cm |
| pohár | C |
| Cista hmotnost | 36 kg |
| Plné poprsie | 88 cm |
| Pod Bustom | 72 cm |
| Pás | 65 cm |
| Bedro | 94 cm |
| Šírka ramien | 40 cm |
| Dĺžka ruky | 68 cm |
| Dĺžka nôh | 78 cm |
| Veľkosť nôh | 23 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.