Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsník | 76 cm |
| Pás | 62 cm |
| Boky | 88 cm |
| Dĺžka ruky | 67 cm |
| Šírka ramien | 36 cm |
| Calf Circum | 29 cm |
| Stehenný obvod | 45,5 cm |
| Dĺžka nôh | 87 cm |
| Dĺžka nohy | 23 cm |
| Cista hmotnost | 34 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik




















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.