Popis
O nej
Najlepšia realistická ebenová sexuálna bábika s veľkými prsiami na svete
Od osoby, ktorá vynašla úplne prvú sexuálnu bábiku až po vytvorenie najlepšej sexuálnej bábiky na svete, je to určite najlepšia realistická sexuálna bábika, ktorá sa objavila na trhu za posledné roky. Túto korisť sexuálnej bábiky nenájdete v nikom inom ako v našej sexuálnej bábike Ebony, bohatej sexuálnej bábike s čokoládovou pleťou. Okrúhla a ľahko pohyblivá sexuálna bábika je ideálna pre každého, kto potrebuje inteligentnú sexuálnu bábiku, pretože je kĺbovo spojená s hlasovou schránkou a plne prispôsobenou kovovou kostrou, ktorá pomáha udržať váhu jej zadku a jej pekných pŕs.
Okrem toho, že má zadok, ktorý sa vyrovná veľkosti dvoch planét, je sexuálna bábika tmavej pleti tiež veľkou sexuálnou bábikou s prsiami a má pár pekných veľkých pŕs, s ktorými by sa každý rád hral. Nemusíte sa stať výrobcom sexuálnych bábik alebo prísť na to, ako si vyrobiť svoju vlastnú sexuálnu bábiku, keď ponúkame bábiky lásky, ktoré vyzerajú a cítia sa tak dobre.
Našou obľúbenou časťou je, že získate viac ako jednu sexuálnu bábiku v jednom, pretože s pridaním odnímateľného penisu pre bábiku sa môže rýchlo stať vašou vlastnou sexuálnou bábikou ladyboy.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| poprsia | 87 cm |
| Pás | 60 cm |
| Bedro | 99 cm |
| Dĺžka ruky | 63 cm |
| Noha | 22 cm |
| Cista hmotnost | 41 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik

























Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.