Popis
O nej
Zoznámte sa s najmilšou sexuálnou hračkou na svete – sexuálnou bábikou Loxdoll. Každá sexuálna bábika v plnej veľkosti je skonštruovaná s prihliadnutím na tie najjemnejšie detaily a najkvalitnejšie materiály pre uspokojenie všetkých vašich tajných prianí. Úžasná poloha v štýle psíka dáva partnerovi nečakané prekvapenie, keď je intimita nielen plná, ale aj realistická. Kto vedel? Ku každému nákupu je pribalený aj diskrétny kufrík, ktorý vám umožní vziať si Loxdoll so sebou kamkoľvek idete a navyše ho ľahko uskladníte. Vďaka jeho pevnému prevedeniu a faktu, že nie je objemný, si ho môžete vziať na cesty alebo uložiť do úschovy. Cíťte sa v nebi so sexuálnou bábikou Loxdoll – zlatým štandardom vo svete špičkovej kvality.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 161 cm |
| Veľkosť poprsia | 28F |
| Plné poprsie | 83 cm |
| Pás | 50 cm |
| Bedro | 89 cm |
| Noha | 21 cm |
| Ústna hĺbka | 15 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
| Cista hmotnost | 35 kg |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.