Popis
O nej
Predstavujeme vám úžasnú polovičnú sex bábiku, ktorá rozpráva, ďalšiu veľkú senzáciu na trhu pre swingerov. Táto realistická sex bábika je atraktívna ruská dáma, ktorá má dokonca prirodzenú vagínu a realistické pery v blízkosti genitálií, ktoré sa dajú nastaviť pre väčšiu tesnosť. Vyrobená z atraktívnych kvalitných materiálov, táto zvodná kráska pre mužov aj ženy má na dotyk pocit pokožky. Táto polovičná sex bábika je jedným z technologicky najvyspelejších nástrojov, ktorý umožňuje užívateľovi dotýkať sa a cítiť pohyb bábiky, vďaka čomu je pohyb čo najreálnejší. Zažite niečo nové a vzrušujúce v prostredí rozkoše s našou polovičnou sex bábikou, ktorá je napoly fantáziou a napoly realitou.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 163 cm |
| Veľkosť poprsia | E |
| Plné poprsie | 88 cm |
| Pás | 63 cm |
| Bedro | 90 cm |
| Noha | 20 cm |
| Ústna hĺbka | 15 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 15 cm |
| Cista hmotnost | 37 kg |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.