Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 169 cm D pohár |
| Plné poprsie | 84 cm |
| Pod Bustom | 65 cm |
| Pás | 56 cm |
| Bedro | 87 cm |
| Šírka ramien | 36 cm |
| Dĺžka nôh | 85 cm |
| Veľkosť topánky | 37 cm |
| Hĺbka vagíny | 16 cm |
| Análna hĺbka | 13 cm |
| Cista hmotnost | 42 kg |
Galéria bábik


















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.