Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Horná časť hrudníka | 96 cm |
| Spodná časť hrudníka | 80 cm |
| Pás | 60 cm |
| Bedro | 110 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Arm | 64 cm |
| Leg | 72 cm |
| Noha | 23 cm |
| Cista hmotnost | 50 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 15 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.