Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Silikónová hlava + TPE telo |
| Výška | 168 cm |
| Plné poprsie | 83 cm |
| Pod Bustom | 63 cm |
| Pás | 63 cm |
| Bedro | 84 cm |
| Šírka ramien | 60 cm |
| Šírka ramien | 37 cm |
| Dĺžka nôh | 91 cm |
| Dĺžka nohy | 23 cm |
| Hĺbka vagíny | 21 cm |
| Análna hĺbka | 14 cm |
| Cista hmotnost | 38 kg |
Galéria bábik

















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.