Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Veľkosť tela | D pohár 160 cm |
| Cista hmotnost | 34 kg |
| Plné poprsie | 79 cm |
| Pod Bustom | 59 cm |
| Pás | 52 cm |
| Bedro | 85 cm |
| Dĺžka nohy | 20 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Hĺbka konečníka | 15 cm |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.