Description
About Her
Now, she might not be the tallest sex doll, but this redhead sex doll is built just like a Nicki Minaj sex doll. This pretty-faced, life-like sex doll has Trinidadian features, angled eyes, and round, plump lips. If you’re getting a companion sex doll, she has a face you would never tire of seeing. But at the same time, if what you are looking for is a succubus sex doll, one that will give you the best sex doll Doggystyle you have ever had in your life, then this is the sex doll for you.
Have you ever heard a sex doll moaning? If not, you’re in for quite a time. This Nicki lookalike doll is fitted with a voice box and controls that can help her moan in time to a tempo that you set. She has a nice pair of double D cup breasts that you can fondle and play with, but she also has a nice, fat ass with hips and thighs to match. She is not a hairy sex doll or a one-piece sex doll, but this physique will get you off faster than you can quote Jack Robinson.
Besides, thanks to her firmly implanted hair, feel free to give her hair a firm warp around your wrist and a gentle tug. She likes that.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 106cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 81cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery














Reviews
There are no reviews yet.