Description
About Her
Stevie finds a sex doll but not one that’s as sexy and beautiful as the one you’re currently staring at. Darlene is a cute tranny sex doll tot and is affordable to many people unlike the sex doll 2016 yify and anika sex doll 168 cm.
As Darlene is a real life 6 sex doll she is not like all those inferior products that have pretended to be a sex doll. This is the real deal and you can check some of the positI’ve real doll reviews about her by happy customers.
Darlene can be entirely personalized to suit your choice. If you wish to take the customization up a notch higher you can even carefully select each feature until your dream full body love doll is ready.
You can style and dress her up differently every other day by getting the right sex doll cloths for her. Enjoy professional riding a sex doll porn hub whenever you wish with Darlene.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 175cm |
| Weight | 51kg |
| Shoulder | 48cm |
| Bust | 90cm |
| Lower Bust | 84cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 82cm |
| Arm | 60cm |
| Hand | 18cm |
| Leg | 100cm |
| Foot | 25cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.