Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast Line | 92cm |
| Waist Line | 61cm |
| Hip Line | 96cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Leg Length | 79cm |
| Arm Length | 61cm |
| Thigh Line | 46cm |
| Calf Line | 31cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 42kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.