Description
About Her
Are you looking for great sex doll recommendations that you can add to your collection? Good thing you’re here then. Introducing the best Japanese sex doll in the market. She is perfect for fucking my male sex doll whenever you’re in the mood. And with the sexy, alluring, and ever-lively Sammy beside you always, you can finally kiss goodbye to any funny misuse of sex doll or boring fallen doll sex games.
As she’s selling for an affordable rate, Sammy is one of the top-quality toy sex dolls you can get for this price. Her sex doll antimicrobial skin is another one of her many benefits. She looks just as appealing as a sexy Justin Bieber sex doll nude model and has also appeared in a few Chinese sex doll videos.
This TPE cleaner sex doll has an easy-to-clean and mainatain design which means that cleaning her up after every round will always be hassle-free.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Breast Line | 94cm |
| Waist Line | 79cm |
| Hip Line | 114cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Arm Length | 67cm |
| Leg Length | 55cm |
| Feet Size | 21cm |
| Thigh Line | 65cm |
| Calf Line | 36cm |
| Net Weight | 52.5kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery





























Reviews
There are no reviews yet.