Description
About Her
Welcome to the real world of sexual satisfaction and the climax associated with the product – the actual sex doll. Made meticulously in Japan, this life like doll fulfills all your fantasies in the way you have never imagined before. We use real-skin material that feels and looks like real human skin, and our dolls have a strong skeleton that allows for lifelike mobility, so our sex dolls are second to none.
As it is aimed to meet everybody’s specific need, each doll is”optional” hair color, eye color, and body size. That appears to be all natural, pleasant to the touch and look at, merged with Xhamster technology for the best feeling as you are intimate; Real Doll Sex will breathe life into your intimacies again and again.
Get the genuine satisfaction today in Masturbation Dolls – actual life like sex dolls that come closer to reality than you can imagine.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Bust Size | E |
| Full Bust | 88cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 90cm |
| Foot | 20cm |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 15cm |
| Net Weight | 37kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.