Description
About Her
Here we present to your attention the culmination of a man’s pleasure in the form of an anal sex doll from our store. As it was mentioned before, this product was designed to give the customers an actual and enjoyable sexual experience in order to enable them to safely satisfy their fantasies. Plausible with real human skin like material, every touch is going to be as real as touching a human skin. Realism and the natural look also guarantee the sensations of the sexual intercourse, and free-floating joints enable various angles.
That is why our team of professional sex doll makers has selected the most detailed parameters and created this sex doll with firm buttocks and delicate lips. Apply it alone or make your moments even steamier with your significant other; this anal sex doll comes with a promise of a great encounter that could not be rivaled.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 169cm |
| Breast | 80cm |
| Under Breast | 67cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
| Arm length | 63cm |
| Shoulder width | 35cm |
| Calf line | 30cm |
| Thigh line | 48cm |
| Leg Length | 89cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 34kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.