Description
About Her
This is a great quality furry girl sex doll. Made to offer the highest standards of quality. This hg doll sex doll was made using the latest in sex doll technology. Trhe result ios a real doll sex toy fucking love doll that closely resembles a real live person. With features that surpass mere physical looks. This gorgeous life like real doll is perfect for a wide range of sexual activity. Hence, You need not bother with how to make a diy sex doll. Because it can never compare.
Moreover, if You are into sissy sex doll captions. You can have your own monster cock fucks sex doll fantasy with this male sex doll porn blowjob real doll. Hence, you can rest assured that cumingin a sex doll will not be a messy ordeal. As this christina carter sex doll is easy to clean and store. So, you can look forward to enjoying a level of quality that exceeds a blow doll sex doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast Line | 80cm |
| Waist Line | 57.5cm |
| Hip Line | 87cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Arm Length | 67cm |
| Leg Length | 104cm |
| Feet Size | 21cm |
| Thigh Line | 46cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 37kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery




















Reviews
There are no reviews yet.