Description
About Her
The most realistic silicone sex doll available at the moment is Anna. She’s here for your comfort, happiness, and satisfaction. This solid silicone love doll is here to help you overcome your fears instead of feeding on them. So be ready to go on a jolly ride forever with Anna. Lifelike silicone love dolls have a flexible skeleton that helps put them in your desired position. silicone dolls have all the features present in a human female. You can be assured you aren’t missing out on any action despite the size of the love doll.
In our quest to quench our sexual wants and desires, visiting brothels for promiscuous sex presents the fastest and easiest way to get this done. Right? Well, in as much as this might be so, having sex with a sex worker is quite dangerous considering the multiple patrons that have had sex with them. You run the risk of getting a sexually transmitted infection which you don’t want. Do you? And with most people patronizing the brothels dead drunk, it is possible to have unprotected sex, which puts you at risk of either contracting a deadly disease or having an unplanned pregnancy. You are better off without them.
Getting our high-quality silicone sex dolls for a one-time payment will not only save you from unwanted pregnancy and sexually transmitted diseases, but it will also save you from recurring expenses. That is because, after your initial payment, you can have your full-size silicone love doll as many times as you like without spending extra cash.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 166cm |
| Breast | 79cm |
| Under Breast | 63cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 91cm |
| Arm length | 69cm |
| Shoulder width | 35cm |
| Calf line | 36cm |
| Thigh line | 54cm |
| Leg Length | 81cm |
| Feet Size | 21cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 37.5kg |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.