Description
About Her
Here is our new product, the sex doll, which is very lively and high-quality made of silicone. So, here is the laydown: if you want to better your relationship that demands the full commitment of its partners, then this particular type of Novel Sex Doll is the way forward. Respecting the fact that couples have different preferences and needs, our team came up with an outstanding proposal which introduces novel ways through their physical bond.
Our sex toys are artistically made with fine details and are totally like the real counterparts in order to satisfy your senses. Arrested from genuine components, they unlock endless possibilities for joy that has no borders or limitations.
A joined experiment with exalting eroticism and intimacy never known before will be likely felt as you partake of our flawlessly designed-pre-assembled love dolls to your partner. Use of different effective relationship and sex enhancement products developed by professional designers aimed at promoting stronger bonds between partners through a sensual connection was a very effective way to make intercourse provide unlimited satisfaction to the couples in love.
Data a day in the life of a couple thus initiating sexual activity among them–all are feasible with This Unleashed Innovation of Sex Dolls as Enablement Technology.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 165cm E-cup |
| Shoulder | 32cm |
| Upper Breast | 82cm |
| Lower Breast | 59cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
| Thigh Girth | 51cm |
| Calf Girth | 29cm |
| Leg Legnth | 89cm |
| Feet Length | 23cm |
| Net Weight | 37kg |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery






















Reviews
There are no reviews yet.