Description
About Her
On the list of the “most lifelike sex dolls,” you find many TPE love dolls, but what if we said that you could find the best TPE sex dolls from our love doll shop? Meet V, the full-size female sex doll of your dreams. There’s something so electric about her face you can barely look away. And when you do, you’re going to have to look at her body because, wow! Everything from her perfect shoulders to her perky tits, perfection!
This very fuckable doll oozes sex appeal, and we’re not sure if it’s her expertly done doll makeup or her banging body. You may not like the black female sex dolls, but you will enjoy her because she has the curves that are common to black women. Definitely the most lifelike sex doll in that regard.
She’s THE sex doll for me, you, and everyone, and it’s because we all love a little adventure, a little spice. This brunette beauty has a belly piercing, a toned stomach, and the sexiest breasts ever, and she usually prefers real-life male sex dolls, but she’ll take you too, hunk! 😉 The best real sex doll at your fingertips? Who wouldn’t want her?
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 83cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 33kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.