Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
| Bust plin | 85 cm |
| Sub bust | 67 cm |
| ceașcă | D |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 90 cm |
| Oral | Opțional |
| vagin | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Umăr | 37 cm |
| Braţ | 67 cm |
| Picior | 77 cm |
| Picior | 22,5 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.