Descriere
Despre ea
Aceste gif-uri reale cu păpuși sexuale sunt create din videoclipuri deja filmate pentru iubitorii de porno cu păpuși sexuale, pe care să le salvați, să le distribuiți și să vă bucurați. Folosirea videoclipurilor porno cu păpușile sexuale te ajută să maximizezi plăcerea obținută de la păpușa păroasă cu sex. Videoclipurile pormhub cu păpuși sexuale transexuale ajută la creșterea moralului sexual, mai ales dacă îți tragi dragostea în același timp.
Scena păpușii sexuale arestate din Australia înfățișează libertatea pe care o oferă deținerea unei păpuși sexuale realiste. O păpușă sexuală cu vagin fix irontech are încă flexibilitatea de a-și deschide picioarele pentru tine. Păpușa cu haine portocalii descrie o situație în care o persoană devine dependentă de o păpușă sexuală în mărime naturală.
Cumpărătorul nostru online de păpuși sexuale are gama interrasală de păpuși sexuale umane, unde vezi păpuși sexuale de origini mixte. Sexul cu păpuși YouTube a fost creat pentru ca utilizatorii de păpuși sexuale să aibă o platformă de învățare a se bucura fără ajutorul oamenilor.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 152 cm |
| Bust | 90 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 102 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Braţ | 46 cm |
| Picior | 80 cm |
| Picior | 19 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.