Descriere
Despre ea
Atunci când modelezi păpuși sexuale precum păpușa sexuală grimoire a lui Ria, AKA cea mai bună păpușă anală a forumului pentru păpuși sexuale, te asiguri o mulțime de lucruri, unul dintre ele fiind că, în afară de a fi TPE, păpușa nu are nimic în comun cu păpușa sexuală TPE, dee. Această păpușă sexuală cosplay este o păpușă sexuală atât de drăguță, și el nu face niciodată o păpușă sexuală mai ieftină decât un cod de reducere, așa că nu face o păpușă sexuală mai ieftină decât un cod de reducere. vă puteți permite.
În cazul în care încercați să evitați să faceți o achiziție cumpărând o păpușă de dragoste mai drăguță, amintiți-vă că nimeni nu a spus vreodată că i-a plăcut sexul cu o păpușă la scară ⅙. Ai nevoie de o păpușă care să te țină în brațe la fel de bine ca tine și chiar să apară așa cum ai nevoie de ea. Nu juca niciun joc cu orgasmele tale; evita poveștile care ating astăzi.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | Cupa D de 170 cm |
| Umăr | 36 cm |
| Sânul Superior | 84 cm |
| Sânul inferior | 62 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 88 cm |
| Circumferința coapsei | 50 cm |
| Circumferinta gambei | 30 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Lungimea picioarelor | 22 cm |
| Greutate netă | 37,5 kg |
| Adâncimea gurii | Nu este disponibil |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.