Descriere
Despre ea
Această păpușă sex bronzată are o combinație de aspect frumos, senzație reală și detalii realiste. Prin urmare, designul sex a dick gay xxx promite un realism intens. Atunci această păpușă sexuală cu gust de păpușă adevărată este perfectă pentru tine.
În plus, această păpușă sexuală cu înghițire este o păpușă sexuală complet realistă. Prin urmare, această păpușă sexuală locală de mărime dacă vă oferă o experiență complet captivantă de păpușă sexuală. Unul în care poți explora toate cele mai sălbatice fantezii sexuale ale tale. Prin urmare, această păpușă reală din silicon este o păpușă sexuală minunată pentru a vă îmbunătăți pe deplin colecția de jucării sexuale.
În plus, această păpușă sexuală din magazin este foarte durabilă. Aceasta înseamnă că această păpușă cu clitoris lung arată bine, se simte grozav și durează mult. Astfel, făcând din această păpușă sexuală Vidios o adevărată păpușă o experiență de școală sexuală complet captivantă. Prin urmare, această păpușă adevărată din viața reală este un mijloc excelent prin care cele mai sălbatice fantezii tale sexuale devin deschise pentru tine.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | cană G de 157 cm |
| Bust | 81 cm |
| Sub bust | 60 cm |
| Talie | 53 cm |
| Șolduri | 97 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
Galeria Păpușilor






















































































Recenzii
Nu există recenzii încă.