Descriere
Despre ea
Aceasta este o păpușă sexuală superbă, realistă. Unul care are cele mai bune caracteristici și calități pentru a vă face să vă bucurați să vă uitați la fete care fac sex cu păpuși. Această păpușă pentru sex de femeie, păpușă adevărată gri are cele mai bune caracteristici ale unei păpuși realiste.
În plus, această păpușă sexuală cu ochi albaștri amazon love doll are un aspect foarte bine detaliat. Puteți găsi o calitate similară doar în unele dintre cele mai bune jucării de păpuși sexuale de pe piață. Prin urmare, cu această păpușă sexuală cu trunchi, puteți aștepta cu nerăbdare o stimulare vizuală bine antrenată.
Mai mult, la fel ca cea mai scumpă păpușă sexuală din lume, această păpușă nudă este foarte durabilă. Acest lucru se datorează unei combinații de materiale siliconice de calitate medicală. Combinat perfect cu un cadru scheletic solid și ușor. Rezultatul este o păpușă sexuală de calitate ieftină, care se simte și arată exact ca o ființă umană adevărată. Prin urmare, această păpușă de dragoste com sexdoll oferă un nivel profund de stimulare cu fiecare rundă de sex realist pe deplin satisfăcător al celebrității.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | cană F de 155 cm |
| Bust | 80 cm |
| Sub bust | 57 cm |
| Talie | 52 cm |
| Șolduri | 87 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
Galeria Păpușilor

























Recenzii
Nu există recenzii încă.