Descriere
Despre ea
Ai văzut o păpușă sexuală mâncând păsărică? Nu există un stil sexual pentru care să nu poată fi folosită o păpușă sexuală realistă pentru bărbați. Scena de sex cu papusa sono bisque evidențiază cele mai bune modalități de a experimenta orgasmul. Părțile preferate ale casetei cu păpuși sexuale sunt fundul și sânii păpușii sexuale care sunt folosite pentru a crește plăcerea.
Papusa sexuala scralett poate fi personalizata ca o papusa roscata sau blonda. Chiar și dimensiunile sânilor ale păpușii sexuale anime Xnxx sunt toate potrivite în funcție de nevoile clientului. Să ai păpuși sexuale cu fețele celebrităților a devenit obișnuit. Drept urmare, avem in stoc papusa sexuala Katy Perry si papusa sexuala iepure Jessica.
Este de înțeles să ai un partener de păpușă sexuală alături de un partener uman. Acest lucru este astfel încât să puteți cunoaște lucrurile care vă plac și să le comunicați partenerului sexual uman. În acest aranjament, păpușa sexuală scralett nu se va simți geloasă, jignită sau folosită.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 168 cm |
| Bust de sus | 80 cm |
| Sub bust | 63,5 cm |
| Talie | 58,5 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Lungimea brațului | 64 cm |
| Lungimea piciorului | 82 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.