Descriere
Despre ea
Noua păpușă sexuală din oraș este uimitor de uluitoare. Ea oferă satisfacții premium și este loială. Nu va trebui să treci prin stresul de a încerca să atragi femele umane. Deoarece plăcerea nu se limitează la un anumit gen, avem și păpuși sexuale realiste pentru femei.
Avem de vânzare păpuși sexuale în mărime naturală. Noua păpușă sexuală pe care o avem în stoc este „papușa transexuală”. Această păpușă de dragoste vine în corpul tău de vis. Ea are, de asemenea, un schelet metalic, care poate rămâne în orice poziție pe care o alegeți.
Dacă mergeți la cumpărături de păpuși sexuale, ar trebui să obțineți păpuși care sunt fabricate din materiale durabile. de exemplu, silicon și TPE. Aceste materiale sunt confortabile pentru piele, ușor de curățat și ușor de întreținut. Sunt cele mai bune păpuși sexuale de cumpărat. Cu condiția să fie curate, pot rezista foarte mult timp cu tine.
Există câteva păpuși ale căror părți ale corpului se simt calde la atingere. La fel ca bicepsul masculin al păpușii de dragoste, mușchii se încălzesc în timpul sesiunii sexuale.
Puteți indica oricând detaliile de personalizare pentru părul, culoarea ochilor, înălțimea și mărimea sânilor fetei păpușii reale. Transsexuala cu păpuși sexuale este o păpușă preferată și te poți bucura de toate momentele tale intime alături de ea.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Bust | 81 cm |
| Talie | 62 cm |
| Şold | 91 cm |
| Umăr | 39 cm |
| Braţ | 55 cm |
| Picior | 81 cm |
| Picior | 20 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.