Descriere
Despre ea
Pentru cei care sunt obsedați de sex și de sentimentele reale on și offline, partenerul perfect pentru cei care au orgasm în zona intimă și pentru cei care au nevoie să se simtă partener ideal de dormitor din viața reală este introdusă păpușa sexuală masculină blondă, ușor de curățat, 163 cm. Această păpușă realistă a fost creată cu pricepere profesională și este capabilă să satisfacă fiecare dorință carnală la nivelul optim.
Este atât de realist încât să găsești o figură bine conturată, ochi albaștri și păr blond care incită atât de multă admirație. Acoperire sau suprafață asemănătoare pielii care este, de asemenea, realizată din cele mai bune materiale, astfel încât să poată fi făcută să pară ca și cum ar fi pielea reală. Piele care imită pielea umană și, de asemenea, se simte ca pielea umană adevărată atunci când este atinsă.
Cu toate acestea, aspectul curățării ușoare este ceea ce diferențiază păpușa noastră sexuală masculină de restul, deoarece poate fi curățată în cel mai ușor mod, fără prea multă agitație. Încă un lucru de subliniat, nu mai sunt scuze de igienă sau proceduri de curățare foarte dificile de implementat!
Urcă-te pe rollercoaster-ul care este mintea ta nebună cu păpușa noastră realistă de 163 cm, blondă, ușor de curățat – luxul ar trebui să fie sub piele.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 180 cm |
| Greutate | 46 kg |
| Umăr | 53 cm |
| Bust | 102 cm |
| Bustul de jos | 96 cm |
| Talie | 77 cm |
| Şold | 90 cm |
| Braţ | 62 cm |
| Mână | 18 cm |
| Picior | 102 cm |
| Picior | 25 cm |
Galeria Păpușilor






































































Recenzii
Nu există recenzii încă.