Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Sânul | 91 cm |
| Talie | 64 cm |
| Șolduri | 108 cm |
| Lungimea brațului | 65 cm |
| Lățimea umărului | 35 cm |
| Circuma vițelului | 30 cm |
| Circumpărarea coapsei | 56 cm |
| Lungimea piciorului | 86 cm |
| Lungimea piciorului | 23 cm |
| Greutate netă | 43 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor






















Recenzii
Nu există recenzii încă.