Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | Cupa L de 169 cm |
| Greutate netă | 44 kg |
| Bust plin | 89 cm |
| Sub bust | 58 cm |
| Talie | 51 cm |
| Şold | 102 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Umăr | 38 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
Galeria Păpușilor































































































Recenzii
Nu există recenzii încă.