Descriere
Despre ea
Vrei să evadezi într-o altă lume? Păpușile noastre sexuale cu blană sunt păpușile sexuale fantastice ale visului tău. Faceți cunoștință cu diferitele noastre păpuși sexuale antropomorfe și decideți pe care dintre păpușile sexuale premium ți-ar plăcea să o tragi.
Ai putea obține orice personaj care se potrivește căutării tale, păpușa sexuală iepurașul Lola, dacă vrei una dintre păpușile sexuale sexy, cu stăpân și inteligență, și Fara vulpea, dacă vrei pur și simplu o păpușă adultă senzuală și fără rușine în tine.
Amândoi sunt sexy, și busti, cu măgari mici, toate din TPE și spongioase la atingere.
Ca și în cazul tuturor blănurilor noastre, capul tău de păpușă sexuală vine împachetat cu grijă și așezat în cutia păpușii, împreună cu o perie mică pentru întreținerea părților păroase. Puteți alege cât de păroasă doriți păpușa dvs. sexuală, ce fel de păsărică, dimensiunea și tipul sânilor ei și o selecție de costume de păpușă sexuală care să se potrivească partenerului dvs. cu blană.
Păpușa ta de dragoste vine cu trei site-uri pentru plăcere. Buzele, păsărica și fundul.
Acest tip de păpuși sexuale nu este disponibil pe multe site-uri de păpuși sexuale, iar noi vi-l oferim la un preț accesibil și cu livrare atentă.
Nu renunța încă la această fantezie!
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 85 cm |
| Talie | 51 cm |
| Şold | 107 cm |
| Umăr | 38 cm |
| Lungimea piciorului | 80 cm |
| Lungimea brațului | 62 cm |
| Lungimea piciorului | 25 cm |
| Greutate netă | 45 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor

















Recenzii
Nu există recenzii încă.