Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 168 cm |
| Linia sânilor | 88 cm |
| Linia taliei | 62 cm |
| Linia șoldului | 96 cm |
| Lungimea brațului | 71 cm |
| Lățimea umărului | 35 cm |
| Linia vițelului | 32 cm |
| Linia coapsei | 50 cm |
| Lungimea piciorului | 92 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 23 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor





































































































Recenzii
Nu există recenzii încă.