Descriere
Despre ea
Producția și designul păpușilor sexuale au luat o altă întorsătură. Cum, diferite solicitări de dimensiuni medii lookijg vin zilnic. Veți vedea o descriere precum o păpușă sexuală care se potrivește într-o cutie de pantofi sau o păpușă de sex masculin de mărime plus. Acest lucru demonstrează că oamenii au nevoi diferite.
Păpușa sexuală Harley Quinn r34 vine în salvarea unei relații pătate. Să dai drumul și să fii investit în Kimmy, păpușa sexuală Lovecok, îți garantează gratificarea sexuală.
Prin intermediul porno 3d reale de păpuși sexuale xise, vă puteți crea propriul gif cu țâțe de păpuși sexuale. Fie că sunt gif sau videoclipuri porno, acestea servesc ca mementouri ale momentului sexual uimitor. O soție folosită ca păpușă sexuală este obligată să se plângă până la urmă pentru că oamenii nu pot fi altruişti. Sexul fetei cu păpușa este benefic. O păpușă sexuală crepietă este dedicată hrănirii dorinței tale și împlinirii fanteziilor tale.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 168 cm |
| Sânul | 86 cm |
| Sub bust | 69 cm |
| Talie | 64 cm |
| Şold | 96 cm |
| Lungimea brațului | 68 cm |
| Lungimea piciorului | 100 cm |
| Lungimea piciorului | 23 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Greutate netă | 43 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.