Descriere
Despre ea
Toate celelalte păpuși sexuale sunt prea scurte pentru tine? Ai căutat de unde să cumperi păpuși sexuale cu o înălțime mai înaltă? Nu mai căuta; MiisooDoll are păpușa sexuală care vorbește pentru tine. Vindem doar păpuși sexuale din silicon la prețuri accesibile, iar această mică păpușă TPE nu face excepție. Știm că prețurile reale pentru păpuși sunt mari acum și este greu să găsești păpuși de dragoste ieftine, dar cine spune că nu poți obține o păpușă hentai în mărime naturală ca Elena?
Această păpușă TPE este una dintre cele mai bune păpuși sexuale de pe piață. TPE este un material hiperrealist și arată și se simte ca pielea, așa că știi că păpușa ta de dragoste este extrem de detaliată. Are părul până la umeri, o pereche mare de ochi și o față ovală care îi scoate în evidență celelalte trăsături.
Ea este atașată perfect de gât și de corp. Are sâni C-cup, un fund mare și șolduri mici. Are și păsărică, nuanța perfectă de roz, dar o poți personaliza în funcție de ce vrei. De asemenea, poți să-i schimbi nuanța pielii și să selectezi o nuanță realistă de nud pentru păpuși sexuale sau să devină mai închisă la culoare. Această păpușă flexibilă poate fi orice ai nevoie ca ea să fie.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Bust | 84 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Braţ | 55 cm |
| Picior | 89 cm |
| Picior | 19 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.