Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Sânul | 82 cm |
| Talie | 59 cm |
| Şold | 95 cm |
| Lățimea umărului | 34 cm |
| Lungimea brațului | 62 cm |
| Lungimea mâinii | 16 cm |
| Lungimea piciorului | 86 cm |
| Linia coapsei | 42 cm |
| Linia vițelului | 30 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 19 cm |
| Adâncimea vaginului | 14 cm |
| Adâncimea anală | 10 cm |
| Greutate netă | 36,5 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.