Descriere
Despre ea
Nimic nu ajunge acasă ca un video porno bun. Un videoclip relaxant. Videoclipurile porno cu păpuși sexuale au un efect relaxant pentru mulți spectatori. Arată atât de interesanți bărbații care au dracului de păpuși adevărate. Păpușile sunt de înaltă calitate și arată atractiv în toate unghiurile surprinse. Păpușile din videoclipurile porno sunt făcute din materiale de înaltă calitate. Arată atât de bine încât vrei doar să-ți întinzi mâna și să-l simți pe fund. Cele mai vizionate seriale din aceste videoclipuri porno cu păpuși sexuale sunt adevăratele sesiuni de plăcintă cu cremă de păpuși.
Recent, au prezentat un nou tip de păpușă adultă cu păr lung. Avea părul de abanos închis, care curgea pe obraji și chiar sub umerii ei. Cu ochii albaștri și captivanți. Avea un corp subțire, cu cele mai bune trăsături pe care le-am văzut vreodată în viața mea. A fost total opusul păpușilor solide ieftine care sunt vândute și persoanelor fizice.
Aceste păpuși frumoase lucrate sunt rare, dar odată ce găsești una, aceasta este o bijuterie.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | cană F de 155 cm |
| Bust | 80 cm |
| Sub bust | 57 cm |
| Talie | 52 cm |
| Șolduri | 87 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
Galeria Păpușilor








































































































Recenzii
Nu există recenzii încă.