Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 156 cm |
| Linia sânilor | 78 cm |
| Linia taliei | 53 cm |
| Linia șoldului | 84 cm |
| Lățimea umărului | 30 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 20 cm |
| Linia coapsei | 43 cm |
| Linia vițelului | 27 cm |
| Greutate netă | 29 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor













Recenzii
Nu există recenzii încă.