Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 168 cm |
| Bust plin | 83 cm |
| Sub bust | 63 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 84 cm |
| Lățimea brațului | 60 cm |
| Lățimea umărului | 37 cm |
| Lungimea piciorului | 91 cm |
| Lungimea piciorului | 23 cm |
| Adâncimea vaginului | 21 cm |
| Adâncimea anală | 14 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.